Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Koj ke gi razbere zenite da se nagradi Уште една адреса. OgiSinko.blog.com.mk
Автор: ogisinko Категория: Лични дневници
Прочетен: 29012 Постинги: 15 Коментари: 60
Постинги в блога
2 3  >  >>
Имах 20 години.
штотуку се бех врнал од војска. Имах си време да гледам голи жени, на слика, да му ударам чакија и да чета.
И така, четам аз, в Андалузија, жените на своите љубовници им ги мачкале “стојковците“ с некаква маст, при што...
Категория: Лични дневници
Прочетен: 810 Коментари: 4 Гласове: 0
Последна промяна: 10.11.2007 21:36
02.09.2006 01:09 - Лујза
С Лујза се запознахме в един литературен кружок.
Беше надарена поетеса - аматер.
Колко нежна, Плаха, ранлива. С очи на срна.
Категория: Лични дневници
Прочетен: 658 Коментари: 0 Гласове: 0
Последна промяна: 02.09.2006 01:15
25.08.2006 23:33 - Без Емоции
Денеска, на телефон ти казах кде ште хода тази вечер.
Ми каза, там кадето ште ходиш, без емоции.
Така и почнах.Без емоции.Чиста техника.Разговор, питие, светло.
Категория: Лични дневници
Прочетен: 1375 Коментари: 7 Гласове: 0
Последна промяна: 25.08.2006 23:35
25.08.2006 19:13 - Ona, ona
Днес се чуствам лесен като перце.
Днес, поточно, сга, мога да пргрнам цјалија свет.
Денес ја запознав Неа.Замислејте .На Интернет.
Категория: Лични дневници
Прочетен: 699 Коментари: 0 Гласове: 0
23.08.2006 03:44 - Во Сонот
Се “ запознаа “ невообичаено. На Интернет.
Многу вообичаено, би рекол друг.
Знаеја за себе Се и Ништо. Знаеше како е облечена. Секој ден. Сандали, ташна, колан, сукња, блуза, панталони.
Категория: Лични дневници
Прочетен: 3778 Коментари: 24 Гласове: 0
Последна промяна: 23.08.2006 15:17
2 3  >  >>
Търсене

За този блог
Автор: ogisinko
Категория: Лични дневници
Прочетен: 29012
Постинги: 15
Коментари: 60
Гласове: 46
Архив
Календар
«  Декември, 2018  
ПВСЧПСН
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31